Dojazd do parkingu

Poniżej, jeszcze raz przedstawiamy Państwu informacje o sposobach dojazdu do naszego parkingu.

Szczegółową mapę dojazdu oraz trasę z wskazanego przez Państwa adresu odnajdą Państwo w dziale Kontakt & dojazd. Poniżej wskazówki dla podróżujących z mapą:

OD STRONY WARSZAWY PRAGI PRZEZ JABŁONNĄ:
Jedziemy ulicą Modlińską, trasa 61 w kierunku Legionowa. W Jabłonnie skręcamy w lewo na Nowy Dwór Mazowiecki - trasa 630, mijamy stację paliw BP w Nowym Dworze Maz. za stacją paliw około 1,500 m po prawej stronie znajduje się nasz parking AUTOMIX zjazd przy Stacji LPG i Wulkanizacji.
 

OD STRONY WARSZAWY PRZEZ ŁOMIANKI:
Kierując się trasą nr 7 w kierunku Gdańska mijamy Łomianki i Czosnów gdzie trasa zmienia się w trasę szybkiego ruchu S7. Jedziemy prosto około 2 km, skręcamy w prawo na Nowy Dwór Maz.  trasą nr  85. Przejeżdżamy most na Wiśle,za mostem skręcamy w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, trasa630, lekko z górki około 500 m po lewej stronie znajduje się nasz parking AUTOMIX, widać
z drogi zjazd przy stacji LPG i Wulkanizacji.
 

OD STRONY SOCHACZEWA:
W Błoniu skręcamy w lewo na Nowy Dwór Maz., trasa 579, cały czas prosto, w Kazuniu w lewo trasa 85 na Nowy Dwór Maz.,  przejeżdżamy most na Wiśle za mostem skręcamy w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, trasa630, lekko z górki około 500 m po lewej stronie znajduje się nasz parking AUTOMIX, widać z drogi zjazd przy stacji LPG i Wulkanizacji.
 

OD STRONY GDAŃSKA PRZEZ PŁOŃSK:
Jedziemy w kierunku Warszawy trasą nr 7. Po przejechaniu mostu na Wiśle, trasą szybkiego ruchu S7, około 3 km zjazd z trasy w prawo, kierunek Nowy Dwór Maz. . Lekko łukiem w prawo pod górkę 500m, do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu w prawo, około 50m, skręcamy na skrzyżowaniu w lewo. Kierując się do Nowego Dworu Maz., trasą 85, przekraczamy kolejny most.  Za mostem skręcamy w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, trasa630. Lekko z górki około 500 m,  po lewej stronie znajduje się nasz parking AUTOMIX, widać z drogi zjazd przy stacji LPG i Wulkanizacji.
 

OD STRONY  SUWAŁK, BIAŁEGOSTOKU, PUŁTUSKA:
W Serocku skręcamy w prawo na Nowy Dwór Maz. - trasa 62. Około 10 km prosto, mijamy Bolesławowo, 200m dalej na rondzie skręcamy w lewo na Warszawę - trasa 632. Jedziemy prosto przez zaporę wodną w Dębe. Po około 4 km, na rondzie skręcamy w prawo kierunek Nowy Dwór Maz. - trasa 631. Jedziemy cały czas prosto około 15 km. W miejscowości Okunin po stronie lewej mijamy stację paliw, jadąc 400 m dalej po stronie lewej mijamy oleje TOTAL. Za TOTAL 50 m skręcamy w drugą lewo – ul. Leśna. Jedziemy prosto przez wiadukt do końca ulicy Leśnej. Przy supermarkecie MARCPOL po stronie prawej skręcamy w prawo - trasa 630. Jedziemy prosto, mijając stację paliw BP w Nowym Dworze Mazowieckim. Za stacją paliw około 1,5 km po stronie prawej jest nasz parking AUTOMIX. Zjazd przy Stacji LPG i Wulkanizacji.

Tą trasą jest do nas bliżej i omijacie Państwo korki, które tworzą się na drogach dojazdowych do Nowego Dworu Maz.

 

WAŻNE INFORMACJE:

  1. Charakterystycznym punktem odniesienia na drodze krajowej 630 – obwodnica Nowego Dworu Mazowieckiego  jest nasza stacja LPG i wulkanizacja (żółty budynek).
  2. Po zjechniu z drogi 630 przy stacji LPG i wulkanizacji wjazd na parking znajduje się ok 50 m jadąc wzdłuż drewnianego płotu. Proszę zwrócić uwagę na banery i znaki informujące o wjeździe na parking.

 

Wszelkie informacje oraz pomoc uzyskują Państwo u naszych pracowników
pod numerami telefonów 600-528-683 i 690-117-608.

 

Powrót do listy aktualności | Dodano: 2012-09-19
Facebook
Cennik