Automix Park & Fly - parking przy Lotnisku Modlin

Wybierasz się na lotnisko Modlin, nie masz gdzie pozostawić samochodu? Dobrze trafiłeś, posiadamy parking całodobowy strzeżony położny 5 min drogi od lotniska. Gwarantujemy najniższe ceny. Pozostawiając samochód na naszym parkingu, bezpłatnie przetransferujemy Cię na lotnisko.

 

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, które cechuje pewność, wygoda oraz bezpieczeństwo. Teren parkingu znajduje się na naszej prywatnej posesji. Parking jest utwardzony, oświetlony, monitorowany, zabezpieczony ogrodzeniem, strzeżony całodobowo przez właścicieli oraz wspomagającą z zewnątrz firmę ochroniarską.  Państwa auto jest u nas bezpieczne.

Dla wygody wszystkich Państwa zapewniamy całodobowy, błyskawiczny transport w obie strony do Lotniska Modlin. Transport jest  całkowicie bezpłatny, a czas dojazdu wynosi 5 min.

 

Ceny i Rabaty

Przewidujemy atrakcyjne rabaty dla osób regularnie korzystających z naszego parkingu oraz kilentów zostawiających auto na dłuższy okres. Przygotowaliśmy również  bardzo korzystny cennik z darmowymi dniami pobytu auta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zakładka Cennik. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. W przypadku indywidualnej wyceny, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Rezerwacja

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca parkingowego. Zadzwoń pod numer: 600-526-683 lub napisz - zarezerwuj miejsce na naszej stronie www.automix-parking.pl i daj nam znać, kiedy się u nas zjawisz. Na rezerwacje zawsze odpowiadamy telefonicznie lub mailowo.

Transport

Zaraz po przyjeździe, natychmiastowo oraz bezpłatnie przetransportujemy Cię na lotnisko Modlin firmowym busem. Czas dojazdu wynosi 5 min. Po powrocie z podróży, w cenie usługi odwieziemy Cię do Twojego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Automix - parking przy Lotnisku Modlin w pigułce:

  1. Bezpieczeństwo: zapewniamy 100% opiekę nad Twoim autem 24h / dobę przez 7 dni
    w tygodniu,
  2. Ekonomia: niezwykle atrakcyjne ceny,
  3. Wygoda: bezpłatny transfer na lotnisko zaraz po dotaciu do parkingu (ok 5 min podróży), bezpłatny odbiór z lotniska po Twoim powrocie,
  4. Wiarygodność: nie jesteśmy anonimowi, działamy pod marką Automix od wielu lat, za nasze usługi wystawiamy faktury VAT,
  5. Położenie: dojazd do nas jest niezwykle prosty.

 

Facebook
Cennik